Drukarnia Comernet
strefa klienta

Po pierwsze
– Klient

Tym, co nas wyróżnia jest podejście do Klienta.

Dbamy o niego, jak potrafimy najlepiej i dlatego zapewniamy mu pełne wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia.

Doświadczenie gwarancją jakości

Drukarnia Comernet Sp. z o.o. działa na rynku usług poligraficznych już od 2000 r. Przez ten czas zyskaliśmy grono stałych klientów, których przekonaliśmy do siebie profesjonalizmem, doskonałą obsługą oraz wsparciem i zaangażowaniem. Tylko w ciągu ostatnich pięciu lat zrealizowaliśmy zlecenia dla blisko 1000 firm i organizacji. W 2013 r. zmieniliśmy swoją siedzibę, która w chwili obecnej połączona jest z halą produkcyjną. Jakość zarządzania naszą firmą potwierdza uzyskany w czerwcu 2008 r. Certyfikat ISO 9001:2008, a w zapewnieniu najlepszej obsługi pomaga nam wdrożony w 2005 r. system CRM.

Inwestycje w nowoczesne technologie

Od 2007 r. systematycznie modernizujemy nasz park maszynowy oraz inwestujemy w wiedzę i technologie. Drukarnia Comernet wykorzystuje możliwości rozwoju jakie daje firmom integracja Polski z UE. Od 2010 r. jesteśmy aktywnym beneficjentem środków unijnych, co pozwala nam inwestować w innowacje i nowoczesne rozwiązania.

"Innowacja" to nasze drugie imię

Jako profesjonalna drukarnia ciągle podążamy za aktualnymi trendami oraz jesteśmy na bieżąco z pojawiającymi się innowacyjnymi rozwiązaniami. Stale poszerzamy park maszyn o najlepsze w swojej klasie urządzenia, szkolimy personel oraz doskonalimy obsługę klienta. Wszystko to, aby zagwarantować Państwu 100% satysfakcję.

Zgrany zespół profesjonalistów

Zdajemy sobie sprawę z tego, że firmę tworzą przede wszystkim ludzie. To dzięki nim możemy się rozwijać i walczyć o pozycję lidera w swojej branży. Dlatego też zatrudniamy wyłącznie osoby z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W chwili obecnej nasz zespół liczy blisko 30 pracowników: grafików, maszynistów offsetowych, introligatorów, technologów, montażystów oraz opiekunów klienta. Jesteśmy doskonale zorganizowani i zgrani. Wspólnymi siłami potrafimy skutecznie walczyć o to, co dla nas najważniejsze - możliwie najlepszą realizację usługi.

Wszystkim naszym obecnym i przyszłym Klientom dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzają.