Zrealizowaliśmy wspólnie wiele wydruków z szerokiego zakresu grup produktowych, które drukarnia oferuje. Wydruki o obróbkę introligatorską cechuje duża staranność wykonania, jakość kolorystyczna i wsparcie technologiczne. Oprócz katalogów, mieliśmy okazję wyprodukować skomplikowane materiały POS i opakowania.

Leszek Porzucek, Dyrektor techniczny, Spółdzielnia "Jedność"

Zlecone prace zostały wykonane z należytą starannością, zgodnie z warunkami zawartymi w specyfikacji i dostarczone do siedziby zamawiającego w wyznaczonym terminie. Zainteresowanych usługami poligraficznymi polecamy drukarnię Comernet jako godnego zaufania partnera.

Anna Mikołajko-Rozwałka, Prezes Zarządu Okręgu Lublin, Liga Ochrony Przyrody

Wszystkie numery wykonane zostały zgodnie ze specyfikacją, profesjonalnie i na czas.
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze spółpracy z drukarnią Comernet i polecamy jako godnego partnera.

Tomasz Oleksa, P4T

Oprócz parametrów jakościowych bardzo istotna dla nas była terminowość oraz funkcja doradcza pracowników firmy.
Dla spełnienia naszych oczekiwań drukarnia Comernet jako jedyna zaproponowała nam produkcję plakatów o podwyższonej liniaturze co spowodowało, że uzyskaliśmy niespotykaną do tej pory jakość. Wszystkie warunki współpracy również okazały się satysfakcjonujące.

Sławomir Bartoszcze, Kierownik Działu Marketingu, Zakłady Dziewiarskie Mewa

Cenimy Comernet za dużą staranność wykonania wydruków, jakość kolorystyczną i wsparcie technologiczne. Oprócz katalogów, mieliśmy okazję wyprodukować skomplikowane materiały z szerokiego zakresu grup produktowych, które Drukarnia oferuje. Dzięki Drukarni Comernet nasze luksusowe produkty zyskują odpowiednią oprawę i doskonale prezentują się na rynku.

YONELLE Beauty Concept